Header
Header

Benim İçin Üzülme 37.Bölüm Fragmanı 22 Ekim Salı

Ekim 8th, 2013 | Posted by admin in Genel

benim için üzülme 37.bölüm fragmanı Show TV’de 22 Ekim’de ekrana gelecek olan bölümün fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Benim İçin Üzülme 37.Bölüm Özeti

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona başarılı bir giriş yapan ve kısa sürede Salı günlerinin en çok izlenen dizisi olan Benim İçin Üzülme, yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yine Salı günleri saat 20.00′de yayınlanacak olan dizi, ikinci sezonunda da izleyenleri ekrana kilitleyecek. Benim İçin Üzülme’nin yeni sezonunda neler yaşanacağı ise büyük bir merak konusu.

Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


fragman izle - canlı tv - dizi izle - film izle - dizi film - tv programları - sohbet - diziler - yerli diziler - sitemap